Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rippermkd

LG GL850-b

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.displayspecifications.com/en/model/a4371716
LG GL850-B so mal defekt ne raboti DP i HDMI, raboti samo so 1 HDMI port so AMD graficka si raboti 144hrz so nvidia 100hrz, pogoden e i za rabota i za gaming
specifikacii (nakratko)
rezolucija 1440p (2k)
144hrz refresh (100hrz so nvidia G-sync, mislam deka bez G-sync e 144hrz, ne sum probal)
1ms response time
IPS panel so mn dobra slika sRGB 135%; adobe RGB 96%
frameless design, kupen od @gOJDO
12000mkd

Информации

Автор
rippermkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
994

Повеќе огласи од rippermkd

На врв Дно