Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ficho

LG 29UM58-P

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.lg.com/us/monitors/lg-29UM58-P-ultrawide-monitor
Здраво дечки, ќе ве замолам за проценка горенаведениот монитор зашто откако се преселив во друг стан и од тогаш никако да му најдам соодветно место и си стои некористен. Користен е во домашни услови за гејмање и работа во непушачка просторија. Нема гребнатинки ниту некакви оштетувања физички на панелот или рамката. Со него си доаѓа кабел за напојување и хдми кабелче. Меѓутоа, при селењето го имам изгубено неговиот stand оригинален. Беше монтиран на ѕид во стариот стан и некаде во селењето дали бил држачот фрлен или некаде убутан скриен никој не знае. Мојот VESA држач е пренаменет така што треба да се има во предвид дека ќе треба да се монтира на ѕид. Еве линк од спецификациите официјални од LG. Откако ќе се формира цена ќе оди на продажба.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bozoo

Информации

Автор
Ficho
Поднесена
Последна промена
Прегледи
2869

Повеќе огласи од Ficho

На врв Дно