Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
FreakyDroid

LG 27GL850-B

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.lg.com/us/monitors/lg-27GL850-B-gaming-monitor
Го продавам мониторот од насловот. Нема да ви ги листам сите спецификации, ќе си ги најдете од нет :)

Купен Март 2020, има уште 6 месеци гаранција, прв сопственик сум. Мониторот е во беспрекорна состојба, нема ниту гребнатинка на него, нема мртви пиксели. Униформноста е одлична, има слаб накај средно изразен IPS glow во горните две ќошиња. Иако го чувам оригинално пакување, не знам колку би било паметно да се праќа по брза пошта. Тоа оставам на вас да си одлучите, а доколку ви се патува до Гевгелија, ќе ви прифатам пола патни трошоци.

Нека иде на проценка, а ако некој има дополнителни прашања или е заинтересиран, слободно пишете понуди во ПП.

Информации

Автор
FreakyDroid
Поднесена
Последна промена
Прегледи
362

Повеќе огласи од FreakyDroid

На врв Дно