Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Lexar NM710 500GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
повеќе на линкот Lexar NM710 500GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe
со намалување на цената
Апдејт на Цената =1700ден.✓
плус ми има стигнато со него за ладење,стикери heating stick.

Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Последна промена
Прегледи
333

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно