Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Lexar NM710 500GB SSD M.2 2280 PCIe Gen4x4 NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
38 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.tech-critter.com/unboxing-first-impression-lexar-nm710-1tb/
Здраво ит другари
дајте некоја проценка за оваа ссд,нарачано од странство и стои не отворено.
( го нарачав заради стариот лаптопот asus eee pc 1001pxd,но лаптопот нема да достигне таа брзина=на сата2 и има проблем со флерт кабелот,заради тоа)
Unboxing & First Impression: Lexar NM710 1TB PCIe Gen4x4 NVMe M.2 SSD 500гб е не 1тб


Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
662

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно