Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bookoo

Lenovo ThinkPlus TH30

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.100 ден.
Истекува

Опис

Продавам нови неотпакувани безжичните слушалки Lenovo ThinkPlus TH30

Боја: крем
Капацитет на батерија: 250mAh (built-in)
Траење: 7-9 часа
Следат со 3.5mm audio cable и Type C кабел
Frequency Response: 20Hz-20kHz
Moving coil: 40mm
Без гаранција

Информации

Автор
bookoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
117
На врв Дно