Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bookoo

Продадено Lenovo Thinkplus GM2 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

Продавам нови безжични слушалки Lenovo Thinkplus GM2 Pro.

Bluetooth version: 5.3
Playing time: 5h
Charging time: 1h

Case battery capacity: 350mah
Charging time: 1.5h

Информации

Автор
bookoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
147

Повеќе огласи од bookoo

На врв Дно