Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Lenovo Thinkpad T470: Core i5 6300U, 16GB DDR, 256GB SSD, 14" Full HD IPS, Windows Pro Licensed

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам безпрекорно сочуван половен лаптоп Lenovo Thinkpad T470: Intel Core i5 6300U, 16GB DDR4, 256GB SSD, 14" Full HD IPS, Windows Pro Licensed, QWERTZ тастатура.

Лаптопот е без знаци на користење, работен на докинг и батериите на се 0 до 25% wear level. Гаранција 10 месеци.

Цена, фиксна: 17000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
422

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно