Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
HardCorec

Lenovo Thinkpad S431

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки, ми треба проценка за лаптопчево, јас сум втор сопственик, од мене е користено исклучиво за конфигурирање на мрежна опрема (по 3-4 часа на ден... додека сум на терен).

Specs:
CPU: i7 3687U
RAM: 8GB
SSD: 128GB
Батерија: 10 - 15мин

Работи тип топ :)
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
HardCorec
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
413

Повеќе огласи од HardCorec

На врв Дно