Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
B@N@N@M@N

Lenovo ThinkCentre M82 конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/withdrawnbook/M82.pdf
Ако може проценка за конфигруацијава:

CPU: Intel® Core™ i3-2130 (3M Cache, 3.40 GHz)
RAM: 4GB 1600MHz
GPU: NVIDIA GeForce GT 220 (1GB VRAM)
SSD: 64GB
HDD: 250GB
PSU: OEM 280W
Windows 10 OEM Key

Информации

Автор
B@N@N@M@N
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
186
На врв Дно