Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Лаптопот е нов, неотпакуван, со фабричка лепенка.
1 година гаранција од zirafa50.


*Го задржувам правото да не го продадам на одредени членови кои лично не ми се допаѓаат.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
200

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно