Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

Lenovo Legion Y920-17IKB (i7-7820HK, GTX 1070) Laptop

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Lenovo Legion Y920-17IKB (i7-7820HK, GTX 1070) Laptop Review
Графичката му е расипана, си работи нормално, ако одговара проценка и има заинтересирани ќе оди на продажба.
Однапред ви благодарам <3
  • Уау
Реакции: Miki98

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Последна промена
Прегледи
398

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно