Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Cyb3rAng3l

Продадено Lenovo Legion T5 R7-5800/32GB/512GB SSD/1TB HDD/RTX 3070

Статус
Овој оглас е заклучен.
Датум Цена Промена (во %)
26 септември 2023 во 16:32 44.000 ден. 6
30 септември 2023 во 11:56 41.500 ден. 5
На врв Дно