Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Cyb3rAng3l

Продадено Lenovo Legion T5 R7-5800/32GB/512GB SSD/1TB HDD/RTX 3070

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
41.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Оди на продажба десктоп конфигурација (pre-built), купена од Нептун со гаранција до 01.03.2024.

Составена е од следните делови:
CPU: AMD Ryzen 7 5800
MB: Lenovo 3716 AMD B550
RAM: Kingston DDR4-3200 CL22 SDRAM - 2x16GB
GPU: Lenovo NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB
SSD: Western Digital SN730 - 512GB
HDD: Western Digital WD10EZEX - 1TB

Цена: 47.000ден.

Информации

Автор
Cyb3rAng3l
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
408
На врв Дно