Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Lenovo Legion 5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
50.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да


2 години локална гаранција, ептен малку користен.
50000 денари

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
665

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно