Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
42.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам/Менувам гејмерски лаптоп Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6, купен од Телеком во одлична состојба,има гаранција до Мај (уште еден месец),игран многу малце,повеќето време е користен за интернет.Полнет е до сега 147 пати ( види слика) ,од лаптопот не ја чувам кутијата.Може да се тестира што сакате слободно на лаптопот.

Цена 42000 денари
Замена за десктоп компјутер (со иста вредност или ваша доплата),или замена за Galaxy S23 Ultra (со иста вредност)
Контакт ПП


Екранот е 120hz
AMD-Ryzen 7 5800H 3.2Ghz
Ram -6gb DDR4 3200Ghz
SSD-Samsung 512Gb Samsung
HDD-Toshiba 750Gb
Gpu-Geforce RTX 3050

  • Ми се допаѓа
Реакции: borcep

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
90

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно