Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
43.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава горенаведениот лаптоп во 10/10 состојба, користен примарно за работа со локална гаранција до 05.2024. Доаѓа со кутија и сите тракатанци.

Спецификации:
rcvgRC5.png

120Hz IPS е дисплејот.

Цена: 43.000 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
595

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно