Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Lenovo Gaming 3 16IAH7

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://psref.lenovo.com/syspool/Sys/PDF/Legion/Lenovo_Legion_S7_16IAH7/Lenovo_Legion_S7_16IAH7_Spec.pdf
-Core i7- 12650H
-NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU
-M.2 2280 SSD 512GB
-16.0" WUXGA (1920x1200) Refresh rate 165Hz,
-16 GB DDR5 ((8GB soldered + 8GB SO-DIMM)


Лаптопот е користен неколку месеци, уште е под гаранција и е фулл паковање...

Ве молам за проценка

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
59

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно