Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
baz

Продадено Lenovo G27-20 27" 144Hz 1ms IPS G-Sync + Free Sync монитор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Купен на 15-02-2022 од Телеком, користен редовно за игрици, преостаната гаранција 2 години, доаѓа во кутија со сите аксесоари

Се продава поради надградба

27 инчен 1920x1080p IPS панел
144Hz 1ms
VESA mount ability
G-Sync comp
Free Sync comp


Се извинувам за лошата слика единствена што ја најдов во мобилен, мониторот е веќе спакуван во кутија па не успеав да го сликам, ако некој сака ќе му направам слики.

Информации

Автор
baz
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
518

Повеќе огласи од baz

На врв Дно