Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

LED Smart Телевизори LG, Samsung, Grunding од 55" инчи. Нови модели со гаранција

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продаваат Телевизори нови модели, малку користени со гаранција. За секој телевизор дадено е подетално подолу


1. 55" Grungid 55GGU8960 ( Стари 2 месеци, користен секојдневно ) со 4,8 годишна гаранција


Цена 15500 денари


2. 55" LG 55up75003 ( 2 парчиња) користени 80 часа. Со преостатно 1,5 годишна гаранција.


Цена 19500 ден

4. 55" LG 55up75 (3 парчиња) користени 65 часа со 23 месеци гаранција.


Цена 20900 ден

Сите телевизори се во кутија и со комплет опрема и гаранција. Користени за презентации.
Не се сервисирани или поправани. Без видливи траги од користење. Доаѓаат со комплет опрема, кутија и гаранција

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
605
На врв Дно