Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Lazy/bean bag столица 3-in-1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво дечки,

Се продава нова lazy/bean bag столица 3-in-1: столица, табуретка, перниче.

Цена: 2,000 ден.

Големина на столица: 140 cm x 100 cm

Боја: темно сива
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
996

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно