Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Лаптопи

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Здраво ми треба проценка на следните лаптопи, после проценка ќе одат на продажба.

1. Lenovo B50-70
cpu: i3 4030U
ram : 8 gb ddr3l
ssd : gigabyte 120gb

2 парчиња истиот лаптоп достапни

2. Lenovo ideapad 110-15ISK
cpu : i3 - 6100U
ram : 8gb ddr4
ssd : 120 gb kingston

3. Lenovo ideapad V110-15ISK
cpu : Celeron 3855U
ram : 4gb ddr4
ssd : gigabyte 120gb

4. Acer E5-571
Cpu: i3 4030U
ram: 8 gb ddr3l
ssd : gigabyte 120 gb

Сите лаптопи се без кршеници, прилично сочувани, користени зс канцелариска работа и windows 10 дигитални лиценци доколку му менува на некој нешто.

Понуди може во пп евентуално.
Благодарам.
  • Ми се допаѓа
Реакции: JunkieMKD

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
2581

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно