Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Arcannia

Лаптопи: Dell Vostro 5502 и Lenovo IdeaPad 3 15ITL6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво пријатели,

Ми треба проценка за следните лаптопи:

Dell Vostro 5502
I5-1135G7
Iris XE Graphics
8GB DDR4-3200MHz
256GB SSD
40 WHr 3-cell battery

Lenovo IdeaPad 3 15itl6
i5-1135G7
Iris XE Graphics
8GB DDR4-3200MHz
500GB SSD
38 WHr батерија

Купени се во 2022 и користени се за канцелариска/content работа, солидно се зачувани, батериите им држат одлично, и доаѓаат со нивните полначи и лиценциран windows.
Благодарам однапред.

Информации

Автор
Arcannia
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
246
На врв Дно