Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Лаптопче мини во добра состојба

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво ит другари
Сакам да земам лаптопче мини со малку понова генерација,ќе се користи за трансфер на податоци и др. работи за симнување.

Благодарам однапред.

Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Последна промена
Прегледи
357

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно