Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xbl9k

Лаптоп помал од 15’

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам лаптоп со димензии помали од 15 инчи.

Буџет 9000 денари.

Понуди може по или тука.

Информации

Автор
xbl9k
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1213

Повеќе огласи од xbl9k

На врв Дно