Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mao

Лаптоп Lenovo ThinkPad E14 - i5 1135G7, 16GB DDR4, 512 NVME, 14"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
33.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://psref.lenovo.com/Product/ThinkPad/ThinkPad_E14_Gen_2_Intel
Продавам лаптоп lenovo ThinkPad E14 Gen 2 со i5 1135G7 процесор, 16ГБ ддр4 рам, 512 nvme, 14" екран. Батеријата е во одлична состојба 288 cycles.

Лаптопот е користен повремено во домашни услови. Оштетувања нема и работи беспрекорно. Си работи со оригинален полнач.

Купен е на 18ти Јануари 2021 год. а гаранцијата е истечена пред два месеци.

Линк до моделот.

Информации

Автор
Mao
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
217

Повеќе огласи од Mao

На врв Дно