Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Laptop Lenovo IdeaPad3 15ABA7

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.anhoch.com/product/599270621/notebook-lenovo-ip3-ryzen7-5825u-16gb512gb156-fullhd-ipsdosmistyblue
Здраво дечки,

На проценка оди скоро нов Laptop Lenovo IdeaPad3 15ABA7:

CPU: AMD Ryzen 7 5825U
RAM: 16GB DDR4
Storage: 512GB SSD
GPU: Vega 64 iGPU
Display: 15.6" FHD
Color: Misty Blue

Купен во ноември за работа, користен буквално само еден месец, но ми дадоја друг лаптоп па овој не ми треба.

Наравно, со гаранција и фул пакување како што можете да видите.

Моментално најефтин нов е 40,000 ден. во Анхоч, а во други е до 42,000 ден.:


Поздрав

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
383

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно