Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Продадено Лаптоп HP Probook 4530s , i5 , 4GB Ram

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
 1. Да
Продавам исправен и сочуван лаптоп модел HP Probook 4530s со следниве спецификации :
 • CPU i5 2410m
 • RAM : 4GB
 • HDD : 640GB
 • WIN 10 - nova instalacija
 • HP polnac
 • 15,6inch ekran
 • Батеријата не држи воопшто

Можи карго испорака со договор .

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
146
На врв Дно