Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Laptop HP 15s i3 10th / 8GB DDR4 / 256GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
13.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам многу малку користен и безпрекорно сочуван лаптоп HP 15s со следниве спецификации:

CPU: i3 1005G1
RAM: 8GB DDR4 2666MHz
SSD: 256GB NVMe
Display: 15.6"
Battery 15% wear level

Гаранција: 1 месец
Цена, фиксна: 13000 денари
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: crazzyy84

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
144

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно