Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Продадено Laptop Dell precision 7720 i7 7920HQ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
55.000 ден.
Истекува

Опис

Dell Precision Mobile Workstation 7720
Manufacturer Refurbished
Intel Core i7-7920HQ Processor (Quad Core, 3.1 to 4.1GHz)
16GB 2400MHz DDR4 Memory
NVIDIA Quadro P4000
256GB ssd nvme
2 slot ssd nvme
1 slot ssd
17.3 Inch 1920x1080 FHD IPS Screen
Integrated Webcam
Intel Dual Band Wireless 8265 + Bluetooth 4.2
Backlit Dual Pointing English Keyboard
91WH Battery
240W AC Adapter
Windows 10 Pro 64bit

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
732

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно