Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Лаптоп бизнис класа HP Elitebook 865 G10 и HP Envy x360 Ryzen 7 Pro 7840U со гаранција. Супер цени

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
43 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
На продажба висока бизнис класа на лаптопи HP EliteBook 865 G10, HP EliteBook 860 G10 и HP Envy X360. Сите лаптопи се половни, без траги од користење и доаѓаат со гаранција од 6 месеци.

1. HP Elitebook 865 G10

Повеќе инфо за производот

AMD Ryzen 7 Pro 7840
16GB DDR5
1000GB nvme
Windows 11 Pro
Finger Print
16 " WuxGA IPs Full HD Anti-glare

Супер Цена 43.000 денари

2. Hp Elitebook 860 G10


Intel Core i7 1360 Pro
64GB DDR5
1000GB nvme
Windows 11 Pro
Finger Print
16 " WuxGA IPs Full HD Anti-glare

Супер Цена 46.000 денари

3. Hp Envy X360 2 in 1

Повеќе инфо за производот

Intel Core i7 1355u
16GB DDR5
1000GB nvme
RTX 3050 4GB
Windows 11 Pro
15.6 " Full HD Oled Touch Anti-glare

Супер Цена 50.000 денари

428608035_1391578491474496_5604216679796460471_n.jpg431485768_993787609125601_7787505288356114442_n.jpg

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
225
На врв Дно