Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NikacXMKD

Laptop Asus ZenBook UX430UAR

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
18.500 ден.
Истекува

Опис

Asus ZenBook UX430UAR

Display: 14'' 1920x1080 IPS
CPU: Intel Core i7-8550U
GPU:Intel UHD Graphics 620
RAM: 8GB
256GB SSD SATA3
Harman/kardon sound
Backlit Keyboard
Windows 10 Home - легален

Купен почеток на 2019. Користен за office work/media playback, со wireless mouse. Супер зачуван, нема трага на користење. Коска лаптопче за куцање, мн тивка тастатура, а и дисплејот и звучникот се топ за зјапање у нетфликс.

Цената е фиксна, без замени.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Necromancer

Информации

Автор
NikacXMKD
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
535

Повеќе огласи од NikacXMKD

На врв Дно