Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DareDevil

Лаптоп ASUS Zenbook 14 OLED 14" i7-1260P/16GB/512GB/WIN 11

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
65.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.asus.com/Laptops/For-Home/Zenbook/Zenbook-14-OLED-UX3402-12th-Gen-Intel/
ASUS UX3402ZA-OLED 14"

Display: 14.0-inch, 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 aspect ratio, 0.2ms response time, 90Hz refresh rate, 400nits, 600nits peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, PANTONE Validated, Glossy display, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care Display, Screen-to-body ratio: 90 %
CPU: Intel® Core™ i7-1260P Processor 2.1 GHz (18M Cache, up to 4.7 GHz, 4P+8E cores)
GPU: Intel Iris Xe Graphics
RAM: 16GB LPDDR5
Storage: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 Performance SSD (Samsung 980 PRO)
OS: Windows 11 Pro

Лаптопот е купен на 01.07.2022, вклучен 2-3 дена по неколку саати и спакуван во оригинално пакување со сите лепенки како од фабика со преостаната гаранција од 2 години без една недела.

Информации

Автор
DareDevil
Поднесена
Последна промена
Прегледи
585
На врв Дно