Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
teokitan

Продадено Лаптоп Asus X509FB (i7-8565U, 20GB RAM, 512GB SSD, MX110)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
22.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Asus лаптопот од насловот, купен од Сетек во мај 2020. Лаптопот е во одлична состојба и го продавам поради надградба.

Процесор: Intel i7-8565U
Графичка: Nvidia MX110 2GB GDDR5
Рам: 20GB DDR4
SSD: 512GB Intel NVMe
Екран: 15.6" Full HD
Порти: USB, USB-C, HDMI, Micro SD
Оштетувања: нема
Серија: VivoBook

Информации

Автор
teokitan
Поднесена
Последна промена
Прегледи
519

Повеќе огласи од teokitan

На врв Дно