Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Купено Кутија за полнење за Samsung Galaxy Buds

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, барам да купам кутија за полнење (charging box) за оригиналните Samsung Galaxy Buds, модел SM-R170. Доколку имате, понудете со цена.

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
258

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно