Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Купувам Xiaomi Poco X3 Pro или F3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купувам Xiaomi Poco X3 Pro или F3,
тел. 070-673-024

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
117

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно