Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Купувам Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
1. Нов, или многу малку користен.2. Целта е да поминам поевтино од стандардните цени, знам дека ги имаше на многу добри акции па некои купија повеќе, па ако некој земал 2, 3 комада и сака еден да продаде пп.

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Последна промена
Прегледи
359

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно