Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Kupuvam Xiaomi MI 9T Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Baram da kupam socuvan Xiaomi Mi 9T Pro verzijata.
Bitno e da e socuvan i vo ispravna sostojba.
Ponudete vo poraka so sliki od telefonot.
Prednost Skopje.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
131

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно