Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Купувам Xiaomi Gateway Global верзија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Доколку има некој глобална верзија од стариот гејтвеј нека понуди да му го купам. Не ми се допаѓаат поновите верзии.
Правиме муабет за тие што се уклучуваат во штекер.

Или ако сака некој може да ја трампаме Кинеската верзија што ја имам за Европска. :)
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
314

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно