Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

Купувам Wireless Receiver (USB Dongle) за Logitech G533

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво, купувам Wireless Receiver (USB Dongle) за Logitech G533.

Претходното го изгубив, а на официјалната страна на Logitech го немаат на залиха.

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
45
На врв Дно