Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
barneymk

Купувам волан Logitech G25/27/29

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Воланот да е во исправна состојба, гаранција не е битна. Понудете во порака.

Информации

Автор
barneymk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
97
На врв Дно