Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
temelk4

Купувам VG289Q Gaming Monitor ASUS– 28

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам монитор ASUS VG289Q

Информации

Автор
temelk4
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155
На врв Дно