Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Купено Купувам вентилатори за Gigabyte Aorus RX580

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купувам 2 вентилатори за Gigabyte Aorus RX580. Вентилаторите се со 3 шрафчиња, широки 88мм чинам.
Ако има некој, да не чекам од алиекспрес. Пожелно Скопје, може и карго.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
84

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно