Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Blahah

Купувам usb WiFi Adapter

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Скаран сум со продавнициве па нека понуди некој тука од Скопје некое WiFi адаптерче небитни ми се спецификации само да е од оние ситните без антена

P.S. по можност евтинарија некоја :LOL:

Информации

Автор
Blahah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
144

Повеќе огласи од Blahah

На врв Дно