Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Купувам телефон за постари лица

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Како што гласи насловот, купувам телефон за постари лица. Нешто слично како овој. Колку поголеми копчиња тоа подобро, да не е смарт само. Доколку некој има поени во т мобиле / а1 може и така нешто да се договориме.

Информации

Автор
Mercilesss
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
64
На врв Дно