Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Купувам SODIMM DDR3 4 GB 1333 MHz CL9

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Ми треба една плочка SODIMM DDR3 4 GB 1333 MHz CL9 за да оспособам лаптоп за еден сосед - пензионер. Би бил ептен благодарен за донација или фер цена зошто треба да набавувам и батерија и SSD.

Информации

Автор
coki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
109

Повеќе огласи од coki

На врв Дно