Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

Купувам SODIMM 3200mhz 8gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Понудете SODIMM 3200mhz 8gb,

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
133

Повеќе огласи од Kiro619

На врв Дно