Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
T

Kupuvam SDRAM

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Dve plocki SDRAM 256 PC 100 mi trebaat za Pentium 3 star pc tolku max 512mb podrzuva maticnata.

Информации

Автор
Tajson
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
138
На врв Дно