Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
3

Купувам Samsung S23

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купувам Samsung Galaxy S23, зачуван, користен со заштита на екран, без видливи знаци на користење на екран.

Предност е преостаната локална гаранција од оператор.

Боја не е важна, прифаќам достава по карго.

Информации

Автор
389mk
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
64

Повеќе огласи од 389mk

На врв Дно