Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gocetan

Купувам Samsung S23 ultra

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Купувам Samsung S23 ultra, пожелно со преостаната гаранција и од оператор.

Информации

Автор
gocetan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
431

Повеќе огласи од gocetan

На врв Дно